Haber

Çankaya’da Köşe Temizliği

Çankaya Belediyesi ilçenin her köşesini karıştırıyor. Çankaya Belediyesi ekipleri, günlük temizlik ve çöp toplama çalışmalarının yanı sıra toplu temizlik, pazar yerleri ve konteyner yıkama gibi faaliyetlerini de düzenli olarak yürütüyor. 

Çankaya Belediyesi, ilçe genelinde günlük temizlik ve çöp toplama faaliyetlerini sürdürüyor. Konteynerleri ve çevresini yıkayarak hijyen sağlayan temizlik kitleri, kullanımı kolay kompozit çöp poşetlerini de sıklıkla değiştiriyor. Belediye ekipleri de plan dahilinde konut mobilyaları ve budama artıklarını topluyor. Şehir merkezinde gece gündüz çalışan gruplar, zamansız çöpleri küçük çöp arabalarıyla topluyor.

İlçe genelinde çöp toplama ve sokak temizliği çalışmalarını sistemli bir şekilde sürdüren Çankaya Belediyesi, toplu temizlik ile sağlıklı bir kentsel çevre oluşturmak için çalışıyor. Vatandaşların sağlıklı ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için pazar yerlerinde yürütülen temizlik ve dezenfekte çalışmaları, bölgenin ve pazarın durumuna göre çöp toplama, ilaçlama ve yıkama olarak da yapılıyor. 1 ton su kapasitesi ile çalışabilen su tasarruflu ve yüksek basınçlı Portatif Jet Yıkama Aracı ile ilçedeki konteynerler ve yıkama ihtiyacı olan noktalar temizleniyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu